Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

Warsztaty Modelowania 3D - 2017

 

Warsztaty Modelowania 3D
Pracownia Orange w Ostrowie Lubelskim

 

termin: 9 lutego 2017


12.15 - przyjazd do Pracowni Orange
13.00 - 15.30 warsztaty: Modelowanie 3D - grupa I (10 osób)
16.00 - 18.30 warsztaty: Modelowanie 3D - grupa II (10 osób)

 

ZAPRASZAMY

TURNIEJ o najlepszego gracza w Call of Duty 2017 - rozstrzygnięty

Turniej odbył się 18 stycznia 2017 r. w pracowni orange. Cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży i zaciekłą rywalizacją. Rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Najlepszych pięciu graczy przedstawia się następująco:

  1. Kuba R.
  2. Darek R.
  3. Dorian B.
  4. Kuba L.
  5. Marika B.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

.

Świetlica - styczeń 2017

Zajęcia świetlicowe

- kształtują kulturę zachowania i zasady zdrowej rywalizacji w kontaktach rówieśniczych

- wyrabiają umiejętności działań zespołowych

- uczestnicy nawiązują kontakty z rówieśnikami

 

Fotorelacja z zajęć.

XXVI Spotkania z Kolędą 2017

Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata zabrzmiały w ubiegłą niedziele na deskach ostrowskiego Centrum Kultury. „Szczęśliwa kolebko”, „Mizerna cicha”, „Zaśnij dziecino” to tylko niektóre pastorałki wykonane przez solistów podczas koncertu kolęd.

 

W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w niedzielę 17.01.2017r. w ostrowskim Centrum Kultury odbyły się „Spotkania z Kolędą”.  Podczas wspaniałego koncertu wystąpili uczniowie szkół podstawowych z Kolechowic, Rozkopaczewa a także Ostrowa. Chór Parafialny, soliści, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, podopieczni Domu Pomocy Społecznej oraz wychowankowie Centrum Kultury . Nie zabrakło również zespołu muzycznego „NO NAME” z Gimnazjum, z którym wspólnie odśpiewaliśmy finałową kolędę „Pójdźmy wszyscy do Stajenki”. Swoją pomocą oraz czynnym udziałem wykazali się niezastąpieni wolontariusze CK Tim, którzy po raz kolejny pokazali swoje zdolności konferansjerskie.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Opiekunom, nauczycielom, instruktorom, rodzicom a także Wam drodzy soliści. Celem naszego koncertu jest podtrzymywanie tradycji muzykowania i śpiewania kolęd, dlatego 26 lat temu „Spotkania z Kolędą” wpisały się już na stałe do kalendarza ostrowskich koncertów.

 

Małgorzata Sobczyńska

 

Podkategorie