Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

Zajęcia plastyczne - wrzesień 2017

Po przerwie wakacyjnej zostały  wznowione  świetlicowe zajęcia manualno – plastyczne, na których kleimy, rysujemy, wycinamy, malujemy, układamy i…bawimy się doskonale!   Wakacyjne żaglówki, kocie aranżacje,  i  gaduły ze spinaczy , kartonu i kawałków wełny to efekt naszych ostatnich działań.

WATAHA na wakacjach 2017

 

Młodzież z grupy Wataha działającej przy Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim spędziła fascynujący  sierpniowy weekend nad jeziorem.


Naszym miejscem wypoczynku było Jezioro Miejskie. Po przyjeździe, wzięliśmy się za rozkładanie wielkiego wojskowego namiotu, był on naszym domem przez kilka dni. Rozbiliśmy go bardzo solidnie, ponieważ miał przetrwać wygłupy całej naszej wesołej ferajny. Podczas biwakowania mieliśmy bardzo ciepłą i słoneczną pogodę, więc siedzenie w namiocie nie wchodziło w grę. W dzień pływaliśmy, zorganizowaliśmy konkurs skoków do wody, wyścigi kajaków, graliśmy także w piłkę plażową. Wieczorami bawiliśmy się w chowanego i  podchody. Wypoczynek zakończyliśmy już po trzech dniach, lecz mimo krótkiego czasu zabawa była niesamowita

 

Podkategorie